Sleva! Elektrický zubní kartáček Oral-B Pro 900 Sensitive Zobrazit větší

Elektrický zubní kartáček Oral-B Pro 900 Sensitive

NS9-ORAL-PRO-900

RozbalenéRozbalené

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném originálním nebo náhradním obalu. Záruka 12 měsíců.

Balení neobsahuje čistící hlavice.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

1 Položka

890 Kč

-41%

1 499 Kč

Elektrický zubní kartáček Oral-B Pro 900 Sensitive

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném originálním nebo náhradním obalu. Záruka 12 měsíců.

Balení neobsahuje čistící hlavice.
Nemusí obsahovat český manuál.

Také toužíte po krásném a zářivém úsměvu hollywoodské hvězdy? Můžete ho mít! Správná zubní hygiena je ale základ krásných zubů, a tak není radno ji podceňovat a o své zuby se starat to nejlépe. Základ zubní hygieny je bezpochyby zubní kartáček a do jeho výběru investujeme každý rok nemalé peníze. Levnější a zubními lékaři často doporučovanou kvalitnější variantou jsou kartáčky elektrické, které vám nejen vydrží několik let, ale také se o vaši ústní dutinu lépe postarají a zajistí tak prevenci proti zubnímu kazu, zánětům dásní, nebo zubnímu kameni. Elektrický kartáček Oral-B PRO 900 Sensitive je navíc určen nejen pro denní použití, ale také pro citlivé zuby, nebo místa v ústech, která jsou již postižena zánětem.

Nejlepší péče pro čisté zuby
Zubní kartáček Oral-B PRO 900 Sensitive nabízí prokazatelně lepší čištění, než byste dosáhli s klasických zubním kartáčkem. Zuby čistí díky inovativnímu 3D pohybu, kdy se zubům přizpůsobí celá kartáčková hlava. Ta je svým designem inspirovaná profesionálními nástroji a má vlákna uložená v úhlu 16°, to je přesně na to, aby hlava obklopila celý zub. 3D pohyb pak svými oscilacemi, rotacemi a pulzacemi naruší zubní plak a odstraní ho až o 100 % více než běžný manuální zubní kartáček. 


1524550.jpg

Chytrý kartáčekk pro běžnou péči
Zubní kartáček Oral-B PRO 900 Sensitive čistí zuby frekvení 8 800 rotačních pohybů za minutu a 20 000 pulzací za minutu. To je mnohem více, než zvládnete běžným zubním kartáčkem, a proto zuby čistí opravdu dokonale. Díky svému úzkému profilu se dá navíc snadno polohovat, takže s ním perfektně dosáhnete do celé ústní dutiny, i na hůře přístupné zadní zoubky. 3 programy čištění zahrnují standardní čistění pro každodenní péči, ale také šetrné, ale důkladné čištění citlivých zubů, nebo jen masáž zánětlivých dásní. Součástí kartáčku je také praktický časovač na rukojeti, který vydá každých 30 sekund přerušovaný zvuk a upozorní vás tak, že je čas zaměřit se na další kvadrant ústní dutiny. Elektrický zubní kartáček vás také upozorní, jakmile dosáhnete doby 2 minut, kterou pro čištění zubů doporučují zubní lékaři.

Technické specifikace

  • Typ: Rotační
  • Počet kmitů: 20 000 kmitů/min
  • Počet režimů: 3
  • Mobilní aplikace: Ne
  • Funkce: Tlakový senzor, Indikátor baterie
  • Šířka: 8.4 cm
  • Výška: 23.6 cm
  • Hloubka: 19.5 cm
  • Hmotnost: 0.453 kg