Repasovnik.cz - jen tento týden: vyšší slevy až 77 % na kategorii HRAČKY A HRY!

close
  • -209 Kč

Bezdrátová myš Juzheng Direct Ratel G107E, šedá

1 rok Nové rozbalené a drobná vada Nové rozbalené a drobná vada

AM-CH-ratel

Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ ROZBALENÉ S DROBNOU VADOU. Nové zboží, pouze nepatrná nebo drobná oděrka. Testováno! V náhradním obalu. Záruka 12 měsíců. Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.
Nefunkční boční tlačítko v před.

181 Kč
S DPH
390 Kč Sleva 54%
Počet
Poslední kus skladem

Bezdrátová myš Juzheng Direct Ratel G107E, šedá

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ ROZBALENÉ S DROBNOU VADOU. Nové zboží, pouze nepatrná nebo drobná oděrka. Testováno! V náhradním obalu. Záruka 12 měsíců. Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.
Nefunkční boční tlačítko v před.

Počítačová ergonomická bezdrátová myš RATEL je vyrobena ze silikonu a plastu šetrného k pokožce. Absolutně netoxický a bezpečný a pohodlný. Vysoce odolná ergonomická myš pro PC s dokonalým výkonem. Dodává se s přijímačem Nano (uloženým v zadní části myši). Naše bezdrátová ergonomická myš pro PC má tři úrovňové nastavení DPI (800/1200/1600). Volně ovládejte rychlost své optické myši. Má 6 tlačítek vyhovuje běžným i herním potřebám. Ergonomická bezdrátová myš RATEL pro notebook nepotřebuje žádný ovladač. Bezdrátová myš USB vyžaduje pouze funkční port USB. Pouze 2 kroky zapojte a hrajte. Dost dobrý. Bezdrátová myš RATEL Dobře kompatibilní s Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Linux a Mac OS (V10.4 nebo vyšší); a také kompatibilní pro PC, notebook, Macbook a další. Skvělé optické počítačové myši pro různé aktivity. Přijatá bezdrátová technologie 2,4 GHz zajišťuje rychlý a stabilní přenos a delší pracovní vzdálenost. Tato ergonomická počítačová myš má vysoký výkon proti rušení s přenosovou vzdáleností 10 m, účinně eliminuje zpoždění, výpadky a rušení. Vynikající bezdrátová myš pro domácnost i kancelář. RATEL USB Mouse pro počítač přejde do režimu úspory energie po 1 minutě nečinnosti nebo přejde do režimu spánku po 8 minutách nečinnosti. 

Technické specifikace:

  • Výrobce: Juzheng Direct
  • Barva: šedá
  • Výška položky: 4 centimetry
  • Šířka položky: 6,1 centimetrů
  • Hardwarová platforma: Notebook, PC
  • Rozměry produktu: 10,4 x 6,1 x 4 cm
  • Hmotnost: 79,95 gramů
Juzheng Direct
AM-CH-ratel
1 ks

Parametry

Záruka
12 měsíců
Newunpackedscratch

Doporučené produkty z kategorie: