Mobilní telefon Samsung J3 2017, 16 GB, stříbrná

BB3504

ServisovanéServisované

Zboží spadá do kategorie B - SERVISOVANÉ. Zboží po odborném servisním zásahu, může nést drobné oděrky. Testováno odborným servisem! Záruka 12 měsíců. V originálním poškozeném obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Příslušenství - vestavěná baterie, adaptér + usb kabel - nemusí obsahovat český manuál.
Nese drobné oděrky a stopy použití.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

2 690 Kč

-46%

4 990 Kč

Mobilní telefon Samsung J3 2017, 16 GB, stříbrná

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - SERVISOVANÉ. Zboží po odborném servisním zásahu, může nést drobné oděrky. Testováno odborným servisem! Záruka 12 měsíců. V originálním poškozeném obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Příslušenství - vestavěná baterie, adaptér + usb kabel - nemusí obsahovat český manuál.
Nese drobné oděrky a stopy použití.

Jděte z dobou. Samsung Galaxy J3 přešel do roku 2017 ve velkém stylu. Smartphone se stane vaší neodmyslitelnou součástí, uložíte na něj doslova celý svůj život. Nechte se unášet na vlně elegance a praktičnosti. Přístroj vás na první pohled zaujme svými oblými křivkami, na zcela novou úroveň ho staví kovové prvky, jež mu dodávají moderní říz.

LED blesk
Pouštějte si filmy nebo hrajte hry. Ponořte se do akce skrze velký 5" displej s rozlišením 1280×720 px, vyznačující se mimořádnou barevností. Snadno si na něm prohlídnete i fotografie a videa, jež jste pořídili za pomoci 13MPx zadního či 5Mpx předního fotoaparátu. Ať už si vyberete jakýkoliv z nich, máte zaručen ostrý obrázek, na němž vyniknou i ty sebemenší detaily. Automatické ostření funguje rychle a přední kamera je vybavena LED bleskem.

Prostor pro vaše soubory
Všechny soubory a aplikace si uložte do 16GB interní paměti. Pokud chcete mít např. u sebe celý svůj oblíbený seriál či více filmů a her, využijte rozšíření kapacity až o 256 GB za pomoci micro SD karty.

Přirozená elegance
Přístroj vás zaujme již na první pohled. Nádherné úzké provedení s kovovým zpracováním, velký 5" přehledný displej či přesně zarovnaný fotoaparát na zadní straně. Vše dohromady tvoří jedinečný přístroj, který skvěle podtrhne váš styl a osobnost.

Zaznamenávání zážitků
Uchovejte si významné životní okamžiky navždy. Zaznamenávejte je za pomoci 13Mpx zadního fotoaparátu s vysokou světelností a automatickým ostřením. Nastavte si polohu spouště tak, abyste mohli zařízení pohodlně ovládat jednou rukou, a vytvářejte působivé snímky, jež poté nasdílíte rodině a přátelům na sociální sítě.

Dokonalé selfie
Vaše profilové fotky nikdy nevypadaly lépe. Vyzkoušejte přední fotoaparát s LED bleskem a vysokou barevností, jenž vašim portrétům vdechne život. Klidně mějte přístroj postavený na stativu a foťte z dálky, obrazovka rozpozná nastavené gesto a stiskne spoušť za vás.

Vzrušující jízda
Filmy, videa, hry, chatování s přáteli, čtení knih... přístroj je vhodný k různým formám zábavy, stačí si vybrat, na kterou máte právě chuť. O hladké spouštění a chod aplikací se stará 2GB operační paměť v kombinaci se čtyřjádrovým procesorem. Ukládejte své cenné soubory na 16GB interní paměť, jíž v případě potřeby snadno rozšíříte až o 256 GB využitím micro SD karty.

Samsung Cloud
Mějte svá data k dispozici odkudkoliv. Zálohujte si je do úložiště Samsung Cloud a využívejte je vždy, když jste online. Cloud nabízí snadnou synchronizaci dat, zálohu i obnovení nastavení telefonu a dalších zařízení s přístupem k internetu.

Účinné zabezpečení
Nikdo nechce přijít o svá cenná data. Chraňte si osobní fotografie, dokumenty a další soubory speciálním zamykáním a šifrováním. Po nastavení hesla se k nim dostanete již pouze vy, ať už telefon bude mít v ruce kdokoliv.

Dva profily
Pokud máte jeden telefon pro dvě SIM karty, často se ztrácíte v jednotlivých aplikacích. Mějte oba světy přehledně odděleny. Vytvořte si pro každé číslo jiný účet a spravujte je oba pohodlně ze své obrazovky.

Technické specifikace

- Výrobce: Samsung
- Operační systém: Android
- Verze operačního systému: Android 7.0 (Nougat)
- Možnost paměťové karty: ano
- Paměť RAM: 2048 MB

Displej
- Velikost displeje: 5 "
- Rozlišení displeje: 1280 x 720
- Poměr stran displeje: 16:9
- Počet barev: 16mil barev
- Typ displeje: TFT
- Jemnost displeje (PPI): 294 PPI

Konstrukce
- Výška: 143.2 mm
- Šířka: 70.3 mm
- Hloubka: 8.2 mm
- Hmotnost: 142 g

Fotoaparát
- Rozlišení fotoaparátu: 13 Mpix
- Počet objektivů zadního fotoaparátu: 1 
- Počet objektivů předního fotoaparátu: 1 
- Světelnost objektivu hlavního fotoaparátu: f/1.9
- Světelnost objektivu předního fotoaparátu: f/2.2
- Maximální rozlišení videa: 1080p (Full HD)

Hardware
- Kapacita baterie: 2400 mAh
- Frekvence procesoru: 1.4 GHz
- Počet jader procesoru: 4
- Uživatelská paměť: 16 GB

Související produkty