Mobilní telefon Samsung A7, 64 GB, modrá

BB3568

ServisovanéServisované

Zboží spadá do kategorie B - SERVISOVANÉ. Zboží po odborném servisním zásahu, může nést drobné oděrky. Testováno odborným servisem! Záruka 12 měsíců. V originálním poškozeném obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Příslušenství - vestavěná baterie, adaptér + usb kabel - nemusí obsahovat český manuál.
Nese drobné oděrky a stopy použití.

Více informací

1 Položka

4 490 Kč

-40%

7 490 Kč

Mobilní telefon Samsung A7, 64 GB, modrá

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - SERVISOVANÉ. Zboží po odborném servisním zásahu, může nést drobné oděrky. Testováno odborným servisem! Záruka 12 měsíců. V originálním poškozeném obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Příslušenství - vestavěná baterie, adaptér + usb kabel - nemusí obsahovat český manuál.
Nese drobné oděrky a stopy použití.

Model Galaxy A7 pro rok 2018 od legendární značky Samsung vám poskytne nejen vše, co budete v každodenním životě potřebovat, ale i něco navíc. Jeho největší chloubou je pokročilý trojitý fotoaparát na zadní straně nabízející mimo jiné i ultraširoký objektiv, snímač hloubky pole a speciální režimy pro jakoukoli fotografovanou scénu. Vaše vlastní úchvatné snímky si pak prohlédnete na 6palcovém Infinity displeji, který díky Full HD+ rozlišení zobrazí každý detail. Nádherný audio poslech vám zajistí technologie Dolby Atmos a o perfektní bezpečí vašich dat se postará spolehlivý systém zamčení. Samozřejmostí telefonu je široká nabídka chytrých funkcí a aplikací.

Trojitý fotoaparát pro dokonalé snímky
Ne dva, ale rovnou tři! Galaxy A7 je vybavený trojitým fotoaparátem, s nímž získáte zcela nové možnosti. Fotoaparát je tvořen hlavním snímačem s rozlišením 24 Mpix, dále ultraširokým snímačem 8 Mpix a snímačem hloubky pole 5 Mpix, které vám poskytnou ty nejširší možnosti pro fotografování libovolné scény. Díky ultraširokému objektivu pořídíte snímky, o kterých se vám doposud ani nesnilo, a s 19 speciálními režimy bude každá fotografie perfektní.

Promyšlený design s úchvatným displejem
Smartphone nejen dokonale vypadá, ale je i maximálně odolný. Jemně zpracované a hladké elegantní tělo vám skvěle padne do ruky, stejně jako čtečka otisků, která je umístěna na boku telefonu. Na zadní straně objevíte 2.5D sklo, zatímco na té přední se rozprostírá 6palcový Infinity displej s Full HD+ rozlišením.

Okamžitě na očích
Mějte po ruce vše, co zrovna potřebujete. Telefon je vybaven funkcí App Pair, díky které můžete mít na obrazovce spuštěné dva programy najednou, bez nutnosti mezi nimi přepínat. Kromě toho podporuje funkci Always on Display, jež vám i na zamčené obrazovce zobrazí čas nebo příchozí notifikace.

Maximálně v bezpečí
Abyste měli svá data vždy pod tou nejlepší ochranou, je mobilní telefon spolehlivě zabezpečen. Odemknout ho můžete jedině vy, a to buď dotykem, nebo pomocí vlastní tváře. Navíc můžete využít funkci zabezpečené složky, do které se vám nikdo jiný nedostane.

Unikát jménem Dolby Atmos
Užívejte si své oblíbené filmy nebo poslouchejte hudbu v té nejlepší kvalitě. Uvnitř telefonu se ukrývá technologie Dolby Atmos, která vám představí opravdu jedinečný audio zážitek. Uvidíte, že zvukový doprovod nebyl nikdy lepší. 

Vše, co potřebujete
Součástí telefonu je spousta užitečných funkcí a aplikací, které vám usnadní život. Mějte přehled o svém zdraví s aplikací Samsung Health nebo poznejte jedinečné možnosti funkce Dual Messenger. Díky inteligentní aktivaci Wi-Fi pak nemusíte myslet na to, zda jste si nezapomněli zapnout připojení.

Technické specifikace

- Výrobce: Samsung
- Konstrukce: dotykové
- Operační systém: Android
- Verze operačního systému: Android 8.0 (Oreo)
- Možnost paměťové karty: ano
- Paměť RAM: 4096 MB

Displej
- Velikost displeje: 6 "
- Rozlišení displeje: 2220 x 1080
- Poměr stran displeje: 18.5:9
- Počet barev: 16mil barev
- Typ displeje: AMOLED
- Jemnost displeje (PPI): 411 PPI

Konstrukce
- Výška: 159.8 mm
- Šířka: 76.8 mm
- Hloubka: 7.5 mm
- Hmotnost: 168 g

Fotoaparát
- Rozlišení fotoaparátu: 24 Mpix
- Počet objektivů zadního fotoaparátu: 3
- Počet objektivů předního fotoaparátu: 1
- Světelnost objektivu hlavního fotoaparátu: f/1.7
- Světelnost objektivu předního fotoaparátu: f/2.0
- Maximální rozlišení videa: 1080p (Full HD
- Max. dosažitelná snímková frekvence: 120 sn./s

Hardware
- Kapacita baterie: 3300 mAh
- Frekvence procesoru: 2.2 GHz
- Počet jader procesoru: 8
- Uživatelská paměť: 64 GB

Související produkty