Repasovnik.cz - jen tento týden: vyšší slevy až 77 % na kategorii HRAČKY A HRY!

close
  • -451 Kč

Ochranné Blue Ray sklo AVANCA pro iPad Mini

2 roky Rozbalené Rozbalené

BS7-1560246mini

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném originálním obalu. Záruka 24 měsíců.

Nemusí obsahovat český manuál.

299 Kč
S DPH
750 Kč Sleva 60%
Počet
Poslední kus skladem

Ochranné Blue Ray sklo AVANCA pro iPad Mini

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném originálním obalu. Záruka 24 měsíců.

Nemusí obsahovat český manuál.

IPad může být vaším nejlepším přítelem, ale je to ten nejhorší nepřítel vašeho spánku. Nejen proto, že další epizoda vašeho oblíbeneho seriálu často vede k červeným očím, ale hlavně kvůli tomu, že jste vystaveni modrému světlu mobilních zařízení. Výzkum, mimo jiné z a Harvardu ukazuje, že tato část světelného spektra má negativní dopad na melatonin, hormon, který reguluje náš spánek.

Škodlivé během dne
Modré světlo nejen ruší náš spánkový biorytmus, ale také způsobuje škody během dne. Každý z nás pozná pocit suchých očí nebo bolesti hlavy po hodinách zírajících na iPad obrazovku. Tyto příznaky únavy očí nebo napětí oka jsou nepříjemné a mohou být vyčerpávající. V neposlední řadě expozice modrému světlu zvyšuje riziko poškození sítnice a pravděpodobnost, že dojde k makulární degeneraci (AMD) související s věkem.

Tak proč nepřestanete používat svůj iPad? Jak jednoduché to může znít, předpokládáme, že nikdo nebude schopen nebo ochoten to udělat. Trávíme na něm téměř 24 hodin denně. A i kdybychom omezili používání našich mobilních zařízení, budeme stále vystaveni modrému světlu v čase, kdy jej používat musíme. Avanca ToughGlass Blue Ray Filter nabízí dokonalé řešení a chrání jak oči, tak váš iPad.

Už žádná rozbitá obrazovka
Vyhněte se vysokým nákladům na opravy a frustraci díky technologii Avanca ToughGlass. Naše ultra silné vrstvené sklo chrání vaše zařízení ochrání lépe než jakékoliv jiné chrániče obrazovky.

Avanca ToughGlass je vyroben z vysoce kvalitního temperovaného ultra-tenkého japonského skla, které "připojíte" k vašemu zařízení. Díky pečlivému 10-krokovému procesu a tříletým zkušenostem s vývojem produktů získáváme tuto neuvěřitelně silnou a zároveň flexibilní ochranu skla. Mohutný povrch skla 9H  je extrémně tvrdý a snadno odolává všem nástrahám. V případě, že byste náhodou upustili svůj iPad, Avanca ToughGlass absorbuje náraz, takže vaše obrazovka nebude praskat ani se nezlomí.

Kromě péče o váš iPad se Avanca ToughGlass stará i o vaše oči. Speciální modrý paprsek v ochranném krytu obrazovky filtruje škodlivé modré světlo. Avanca ToughGlass redukuje stížnosti, jako jsou suché oči a bolesti hlavy, a obnoví správný biorytmus spánku.

Technické specifikace

- Určení: iPad mini
- Tloušťka skla: 0,33 mm
- Tvrdost: 9H
- Další funkce: filtr modrých paprsků, 100% citlivost dotyku

BS7-1560246mini
1 ks
Unpacked

Doporučené produkty z kategorie: