Sleva! Micro SD karta Samsung MB-MC128GA Zobrazit větší

Micro SD karta Samsung MB-MC128GA

AM-SD karta

RozbalenéRozbalené

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, v  náhradním obalu. Záruka 12 měsíců.

Více informací

1 Položka

590 Kč

-50%

1 190 Kč

Micro SD karta Samsung MB-MC128GA

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, v  náhradním obalu. Záruka 12 měsíců.

Získejte více místa a vyšší rychlost. Dopřejte svým zařízením nejvyšší rychlost čtení i zapisování dat v porovnání s paměťovými kartami ve stejné třídě. EVO Plus je ideální pro 4K video v UHD rozlišení. Díky svému výkonu a spolehlivosti je dokonale stvořená, aby vám pomohla zachovat všechny vaše vzpomínky.
Paměťovou kartu EVO Plus využijete v zařízeních podporujících SD i microSD karty. Umožňuje dokonce i záznam 4K UHD videa. Součástí balení je SD adaptér kompatibilní s téměř všemi přístroji od libovolných výrobců. I při jeho využití si samozřejmě zachováte výjimečný výkon karet EVO Plus.
Objem paměti 128 GB vám vystačí na 6 hodin 4K UHD videa, 15 Full HD videa nebo 27 600 fotografií. Budete tak mít absolutní svobodu vychutnat si radost ze života – a zároveň si na všechny zážitky zachovat vzpomínky.
Jedná se o rychlou paměťovou kartu typu micro SDXC UHS-I s kapacitou 128 GB. Spadá do rychlostní třídy Class 10 s minimální rychlostí 10 MB/s, UHS-I (U3) rychlostí až 100 MB/s čtení a 90 MB/s zápisu. Součástí balení je SD adaptér.

Technické specifikace

  • Kapacita: 128 GB.
  • Třída UHS-I, třída 3.
  • Rychlosti čtení / zápisu 100/90 MB / s.
  • Skvělé pro 4K UHD fotografování.

Související produkty