Sada objektivů Bsy Digital Bostiomye pro mobilní telefony 20 x ZOOM, černá

AM-CH-zoom

Bsy Digital

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu. Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky.
Držák má nepatrné poškození - nemá vliv na funkčnost.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

1 Položka

450 Kč

-59%

1 090 Kč

Nakupte ještě za 2 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Záruka 12 měsíců

Sada objektivů Bsy Digital Bostiomye pro mobilní telefony 20 x ZOOM, černá

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu. Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky.
Držák má nepatrné poškození - nemá vliv na funkčnost.
Nemusí obsahovat český manuál.

Pro každý dokonalý okamžik. Všechny objektivy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního potaženého skla. Udělejte si krásný portréty, panoramata, velké skupinové fotografie, zvláštní příležitosti, koncerty, dovolenou atd.
Fotografování dokáže zaznamenat jasné cíle, pro fotografování na velké vzdálenosti lze použít dalekohled s dlouhým ohniskem a maskou očí. Široce se používá ke sledování zápasů, koncerty, pozorování ptáků, pozorování divokých zvířat a scenérií atd. Zároveň je také dobrým společníkem pro turistiku, oblíbeným pozorovatelem zvířat. Objektiv s rybím okem dokáže zachytit velké scény a poskytnout vašim obrázkům efekt kruhového akvária. Širokoúhlý objektiv dokáže zachytit širší škálu scén. Makroobjektiv dokáže pořizovat jasné snímky malých objektů. Širokoúhlý objektiv a makroobjektiv mají design 2v1, tyto dva malé objektivy jsou k sobě snadno přišroubovány. Chcete-li použít širokoúhlý objektiv, jednoduše připojte oba objektivy k přiloženému klipu. odšroubujte širokoúhlý objektiv. Macro Len a Wide Angle Len jsou připojeny k sobě, když je přijímáte. Pokud používáte širokoúhlý objektiv, sešroubujte makro objektiv dohromady. Chcete-li použít makro objektiv, nejprve sejměte širokoúhlý objektiv.

Technické specifikace:

  • Výrobce: Bsy Digital
  • Rozměry balení: 18,4 x 10,6 x 4,4 cm
  • Hmotnost: 160 gramů
  • Objektiv rybí oko: 198 stupňů
  • Objektiv širokoúhlý: 0,63x zvětšení velikosti snímku
  • Objektiv makro: 15x pro focení z blízka

Související produkty