Stabilizátor obrazu 3-osový Feiyu Tech AK2000S Standard PFY-121

AM-CH-tech3

Feiyu Tech

Zánovní použitéZánovní použité

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".
Nese oděrky a stopy použití.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

1 Položka

4 990 Kč

-41%

8 490 Kč

Nakupte ještě za 2 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Záruka 12 měsíců

Stabilizátor obrazu 3-osový Feiyu Tech AK2000S Standard PFY-121

FeiyuTech AK 2000S, Standard Kit

Gimbal FeiyuTech AK 2000S eliminuje všechny otřesy a náklony. Ve všech třech osách. Vaše videa už nebudou kazit roztřesené momenty a pohupující se horizont. Díky jedinečnému systému odpojitelných rukojetí navíc tento stabilizátor umožňuje dva typy úchopu. Zásluhou ergonomické konstrukce budete schopni jednou rukou držet kameru a zároveň ovládat svou kameru pomocí dotykového displeje. Ten můžete i zamknout, abyste zamezili nechtěným pokynům. Rychloupínací destička, systém ARCA se pak starají o to, že svůj fotoaparát připevníte ke stabilizátoru během jedné sekundy. A s bezdrátovou nahrávací sadou nahrajete i vzdálený zvuk bez kabelů. 

Dokonalá stabilita a plynulost vašich záběrů

O stabilizaci obrazu se stará nejsilnější elektromotor, který má firma FeiyuTech v nabídce. Výkon 16,8 V a vysoký krouticí moment zaručuje silnou stabilizaci za všech okolností. Řídící jednotka je vybavena jádrem Cortex M4 nové generace a procesorem taktovaným na 200 MHz. Motory s vysokým kroutícím momentem dostávají od řídící jednotky až 20 000 pokynů za sekundu. Navíc ve spolupráci s nejnovějším algoritmem W6 pracuje s přesností úhlové odchylky nižší než 0,05° (v mimořádně namáhavých situacích potom 0,15°). Algoritmus zároveň zajišťuje plynulejší chod a rychlejší odezvu. Míru citlivosti si sami nastavíte v několika úrovních. I přes svou kompaktnost a lehkost zásluhou ultralehké hliníkové slitiny (celý stabilizátor váží pouhých 1,1 kg) si nosnost gimbalu poradí se širokou škálou i těžších fotoaparátů a příslušenství. Ve složeném stavu pak rozměry zařízení odpovídají listu papíru A4, takže si ho snadno sbalíte na cesty. Každá osa je také vybavena zámkem, díky kterému je gimbal stabilnější během vyvažování a skládání. 

Snímání z různých úhlů s odpojitelnými rukojeťmi
Jako průkopník ve využívání odpojitelných rukojetí na gimbalech pro bezzrcadlovky, umožňuje AK2000S dva typy úchopu, které oceníte v širokém množství situací.

Jedinečný dotykový LCD displej umožňuje ovládání jednou rukou
Kromě aplikace můžete AK2000S ovládat také pomocí jedinečného LCD displeje. Ten je možné případně zamknout, aby se zamezilo nechtěným dotykům.

Stabilní
Náš nejsilnější 16,8V elektromotor s vysokým kroutícím momentem zaručuje silnou stabilizaci kamery. Nejnovější algoritmus W6 pracuje s přesností úhlové odchylky menší než 0,05°.

Plynulý
Díky nejnovější generaci ovládacího algorytmu dosahuje AK2000S rychlejší a odezvy a plynulejšího chodu. Míra citlivosti nastavitelná na několika úrovních umožňuje dosažení dokonale hladkých záběrů.

• Výkon nejsilnějšího motoru se 400% zdokonalením
• Algoritmus W6
• Síla záběru motoru podle zvolené rychlosti odezvy

Snadno si poradí s bezzrcadlovkami a digitálními zrcadlovkami
AK2000S je snadno přenosný a přesto má ohromnou nosnost využitelnou pro širokou škálu fotoaparátů a jejich příslušenství. Řídící jednotka je vybavena jádrem Cortex M4 nové generace a procesorem taktovaným na 200 MHz. Motory s vysokým kroutícím momentem dostávají od řídící jednotky až 20 000 pokynů za sekundu.

Díky použití ultralehké hliníkové slitiny známé z kosmického programu je čistá hmotnost gimbalu pouhých 1,1 kg. Ve složeném stavu odpovídají rozměry gimbalu listu papíru A4. Snadno se tedy přenáší a vejde se do každé tašky.

20 000 motorových impulzů za sekundu
Procesor: Cortex M4Core, 200 MHz
Čistá hmotnost 1,1 kg
Nosnost 2,2 kg

Nahrávejte zvuk bez kabelů
Nahrávejte vzdálený zvuk na bezdrátovou nahrávací sadu.

Vyladěný vzhled a rukojeť příjemná na dotek
Rukojeť obložená jemně leštěným dřevem z palisandru je příjemná na dotek. Ergonomické tvarování nabízí maximální pohodlí při práci.

Zámky motorů a systém rychlého uchycení
Každá osa je vybavena zámkem, díky čemuž je gimbal stabilnější během vyvažování a při skládání.

Rychlé uchycení 2.0: rychloupínací destička, rychloupínací systém ARCA, snadný přechod mezi oblíbenými rychloupínacími systémy. Fotoaparát uchytíte během jedné sekundy.

Technické specifikace:

  • Výrobce: Feiyu Tech
  • Model: AK2000S
  • Maximální rozsah otáčení: 360°
  • • Maximální rozsah naklonění: 360°
  • • Maximální rozsah naklápění: 230°
  • • Rychlost naklápění: min 2°/s, max 75°/s
  • • Rychlost naklonění: min 3°/s, max 150°/s
  • • Nosnost: max. 2 200 g
  • • Hmotnost: 1 100 g (bez baterií)
  • • Rozměry: 373 x 204 x 159 mm (při používání), 351 x 209 x 71 mm (při složení)

Související produkty