Bluetooth reproduktor Creative Sound Blaster Roar Pro, černá

P12-sound-b-roar

RozbalenéRozbalené

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v originálním poškozeném obalu. Záruka 12 měsíců.

Kabel MegaStereo a mikrofon není součástí balení.

Více informací

1 Položka

2 990 Kč

-40%

4 990 Kč

Bluetooth reproduktor Creative Sound Blaster Roar Pro, černá

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v originálním poškozeném obalu. Záruka 12 měsíců.

Kabel MegaStereo a mikrofon není součástí balení.

Přenosný reproduktor Bluetooth s vylepšeným systémem s pěti drivery, třemi přednastavenými zvukovými profily, delší životností baterie a schopností transformace na bezdrátový PA systému při spárování s mikrofonem iRoar (prodává se samostatně). Využívá dva zesilovače - jeden pro nízké a střední frekvence a druhý určený výhradně pro výšky; aktivní 2,5-palcový subwoofer a dva protilehlé, pasivní zvukové zářiče pro nízké frekvence; a dva 1,5-palcové, prémiové tweetery.

Jeho pevná monokoková schránka je vyrobena s menším počtem vnitřních komponentů, které vibrují individuálně, což zaručuje menší energetické plýtvání a lepší kvalitu zvuku. Jedinečná funkce ROAR zvyšuje celkovou hlasitost a využívá vestavěný digitální signálový procesor pro inteligentní rozšíření zvukového výstupu. Funkce TeraBass zase inteligentně maskuje ztrátu basů během přehrávání s nízkou hlasitostí bez umělého zvýrazňování basových úrovní. Reproduktor nabízí tři zvukové profily: Warm pro uklidňující zvuk, Neutral pro vyvážený zvuk nebo Energetic pro živý zvukový zážitek. Podporuje nejnovější technologii Bluetooth s kodeky aptX Low Latency a AAC, které poskytují vysoce kvalitní zvuk.

Pomocí přijímače USB BT-W2 USB (prodávaným samostatně) s funkcemi Bluetooth a aptX umožňuje bezdrátový přenos stereo hudby s vysokou věrností z počítače a laptopu. Creative Multipoint také umožňuje současné připojení dvou stereo zařízení Bluetooth. Zařízení navíc umožňuje připojení NFC, připojení ke konzole PlayStation nebo prostřednictvím integrovaného 3,5mm aux vstupu pro analogové zvukové zařízení, a poskytuje slot pro kartu micro SD.

Reproduktor je vybaven vestavěným mikrofonem a po spárování se smartphonem pomocí připojení Bluetooth funguje jako bezdrátový hlasitý odposlech. Pokud je připojen k mikrofonu iRoar (prodává se samostatně), může fungovat i jako bezdrátový osobní PA systém a umožnit tak uživateli poskytnout přesvědčivý výkon během prezentace, konference, nebo dokonce karaoke.

Díky vysokokapacitní zabudované 6000mAh lithium-iontové baterii poskytuje reproduktor 10 hodin provozu a funguje jako nabíječka pro smartphone, zatímco samotnou baterii lze nabíjet dvěma způsoby - prostřednictvím dodaného síťového adaptéru pro rychlé nabíjení a/nebo pomocí mikro USB kabelu. Uživatelé PC nebo Macu mohou také využívat stažitelný software Sound Blaster Control Panel pro přístup k technologiím SBX Pro Studio, jako jsou SBX Bass a SBX Dialog Plus - inteligentní vylepšení pro PC/Mac audio v reálném čase. Dva reproduktory lze propojit pomocí MegaStereo kabelu (prodává se samostatně).

Technické specifikace

Barva: Černá
Provoz na baterie: Ano
Play Time (Hours): 10
USB: Ano
AUX IN: Ano
Bluetooth: Ano
Slot pro paměťovou kartu: SD Card
Mikrofonní vstup: Ano
Vestavěný reproduktor: Ano, Stereo