Bluetooth přenosný reproduktor NGS Roller Byron 360 - šedá

P12-360byron

NGS

Zánovní použitéZánovní použité

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Krátkodobě použité zboží, nese stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nese stopy použití a drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

1 Položka

415 Kč

-65%

1 190 Kč

Sleva končí za:

Záruka 12 měsíců

Bluetooth přenosný reproduktor NGS Roller Byron 360 - šedá

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Krátkodobě použité zboží, nese stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu. 
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nese stopy použití a drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

NGS Roller Byron 360 to je funkcemi natřískaný, designový bluetooth reproduktor s kterým každé místo proměníte v taneční parket. Bavte se s přáteli bez omezení a užívejte si života naplno. Reproduktor vás nadchne stylovým designem i množstvím funkcí.

Stylový a nabitý funkcemi
Čím vás NGS Roller Byron 360 určitě zaujme? Kromě originálního designu oceníte jeho jednoduché ovládání, dlouhou výdrž a samozřejmě technologii Bluetooth s možností spárování s mobilním telefonem, tabletem nebo jiným zařízením.

Bluetooth a další...
Reproduktor je vybaven technologií Bluetooth, díky které nemusíte sebou na cesty brát žádný kabel pro připojení reproduktoru k dalším zařízením. Kromě toho reproduktor disponuje portem USB, AUX a také si můžete poslechnout FM rádio.

Značka NGS
Společnost NGS patří k světově nejvýznamnějším výrobcům počítačového příslušenství a další elektroniky. Tato společnost má zastoupení v desítkách zemí a díky letům zkušeností nabízí špičkové výrobky s jedinečným designem a nejmodernějšími technologiemi.

Klíčové vlastnosti
NGS Roller Byron 360 je bezdrátový přenosný reproduktor s technologií bluetooth 4.0, USB, AUX s vysokokapacitní baterií 2200 mAh a výkonem 20 W, podporuje FM rádio.

Technické specifikace

- Výrobce: NGS
- Celkový výkon RMS: 20W
- Bezdrátové připojení: Bluetooth
- Rozhraní: 3.5mm
- Ovládání: na přístroji
- Hmotnost: 0,7 kg
- Barva: stříbrná

Související produkty