Televizor LG 43UH6207

BB3928

Zánovní použitéZánovní použité

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Obsah balení: TV, napájecí kabel, dálkový ovladač (bez stojanu).
Vada obrazu: Ve vrchní části obrazovky prolínání dvou vodorovných černých čar.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

4 690 Kč

-66%

13 990 Kč

Televizor LG 43UH6207

Stav produktu: 

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Obsah balení: TV, napájecí kabel, dálkový ovladač (bez stojanu).

Vada obrazu: Ve vrchní části obrazovky prolínání dvou vodorovných černých čar.

Televizor LG 43UH6207 je 43“ SMART televizor s úhlopříčkou 108 cm s rozlišením 4K Ultra HD s podporou technologie IPS 4K. Kromě špičkového obrazu v kvalitě 4K si vaše oblíbené pořady a filmy vychutnáte také s prvotřídním zvukem. Tento televizor společnosti LG se může pochlubit řadou technologií a funkcí pro opravdu dokonalý zážitek při sledování vašich oblíbených filmů. Kromě špičkového obrazu a zvuku určitě oceníte také moderní designové provedení, díky němuž se televizor velmi snadno stane stylovým a elegantním doplňkem vašeho obývacího pokoje.

4K rozlišení a 4K IPS panel
4K rozlišení, známé také jako Ultra HD má čtyřikrát vyšší rozlišení než běžný televizor s Full HD rozlišením. 4K rozlišení je doplněné o přesné a věrné barvy, takže zobrazený obraz je jako živý. S rozlišením 4K si připadáte jako byste místo na televizi koukali ven z okna. Navíc díky 4K IPS panelu můžete tento dokonalý obraz sledovat odkudkoliv z místnosti bez ztráty detailů a kvality.

Technologie HDR Pro
Technologie HDR Pro přizpůsobuje jas obrazovky, takže získáte sytý obraz s realistickým obsahem, takže téměř nepoznáte rozdíl mezi obrazem v televizoru a skutečným světem. S LG televizorem si také můžete jednoduše vylepšit barvy pomocí nastavení jasu obrazovky pro dokonalé zvýraznění všech detailů.

Systém 3D ColorMapping
Systém 3D ColorMapping vyjadřuje realistické barvy díky algoritmu 3D GamutMaping. Můžete si tak užívat prakticky ty nejpřirozenější barvy díky minimalizaci jakéhokoliv barevného zkreslení.

Úspora energie
Televizor LG 43UH6207 je vybaven širokou škálou různých technologií a funkcí pro bohatý obraz i zvuk. Kromě těchto funkcí a technologií se tento televizor může pochlubit i funkcí ovládání podsvícení, která vám umožňuje upravovat jas obrazovky a tím šetřit energii i vaše náklady na provoz televizoru.

Metalický design
Dokonalý a moderní design je dnes nezbytnou nutností veškerého vybavení a ani u televizorů to není jinak. Televizor LG 43UH6207 se může pochlubit úhledným futuristickým metalickým designem, který oživí váš obývák a stane se jeho stylovou součástí.

Špičkový zvuk s Ultra Surround
Zvuk stejně živý jako obraz s technologií Ultra Surround. Tato technologie umožňuje, aby běžný dvoukanálový reproduktor fungoval jako virtuální sedmikanálový. Můžete si tak doma užít opravdu působivý zvuk, který vás spolu s 4K obrazem vtáhne do zcela nového světa filmů.

Operační systém webOS 3.0
Televizor je vybaven operačním systémem webOS 3.0, který posouvá jednoduchost a zábavnost na zcela novou úroveň. Jedná se o jednoduchý, přehledný operační systém, s kterým je ovládání televizoru pohodlnější a zábavnější. Neztrácejte zbytečně čas zdlouhavým hledáním, vše je zde přehledně po ruce.

Technické specifikace: 


- Výrobce: LG
- Typ tuneru: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
- WLAN (WiFi): ano
- HbbTV (Červené tlačítko): ano
- Bluetooth: ano
- Spotřeba: 53 W
- Výkon reproduktorů: 10 W
- Doporučená vzdálenost sledování: 1,6 m

Vlastnosti obrazovky
- Úhlopříčka displeje: 108 cm
- Úhlopříčka displeje: 43"
- Nativní rozlišení: 3840 x 2160 (4K UHD)
- Technologie TV: LED, Smart (chytrá)
- Frekvence: 100 Hz
- Index kvality obrazu: 1 200

Konstrukce
- Šířka: 976 mm
- Výška: 633 mm
- Hloubka: 207,4 mm
- Hmotnost: 9,6 kg
- Barva: černá

Související produkty

Televizor LG 43UF6907
15 990 Kč 4 690 Kč
Televizor Philips 55PUS6201/12
19 990 Kč 5 990 Kč
Televizor Samsung UE55KU6072
18 490 Kč 6 990 Kč