SMART Televizor Philips 65PUS7601

BB5331

Philips

Zánovní použitéZánovní použité

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití.

Obsah balení: TV, napájecí kabel, klasický dálkový ovladač bez klávesnice (bez stojanu).

Vada obrazu: v levé spodní části nepatrné dva světlé podsvity ve tvaru dvou čar. Ve středu obrazu nepatrné dva světlé pruhy (při běžném sledování nerozpoznatelné).

Logo televizoru je poškozeno - bez vlivu na funkčnost.

Více informací

1 Položka

14 490 Kč

-79%

69 990 Kč

Nakupte ještě za 2 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Záruka 12 měsíců

SMART Televizor Philips 65PUS7601

Stav produktu: 

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

                             !!! POUZE OSOBNÍ ODBĚR !!!

Obsah balení: TV, napájecí kabel, klasický dálkový ovladač bez klávesnice (bez stojanu).


Vada obrazu: v levé spodní části nepatrné dva světlé podsvity ve tvaru dvou čar. Ve středu obrazu nepatrné dva světlé pruhy (při běžném sledování nerozpoznatelné).

Logo televizoru je poškozeno - bez vlivu na funkčnost.

Nyní už nemusíte dělat kompromisy, papírově tenký LED televizor se systémem Android se špičkovým zobrazením 4K UHD v sobě spojuje kvalitní materiály a technologie v moderním a stylovém designu. Philips 65PUS7601 je 65“ SMART televizor s úhlopříčkou 164 cm, který vás osloví řadou prémiových prvků, mezi nimiž například najdete technologii Ambiligth, 4K obraz nebo čtyř jádrový procesor.

4K Ultra HD: rozlišení, jaké jste ještě neviděli
4K Ultra HD má čtyřikrát vyšší rozlišení než běžný televizor s Full HD. Díky technologii zvýšení rozlišení Ultra Resolution a 8 milionům pixelů si navíc můžete vychutnat lepší obraz s ostrostí, s lepším vykreslením hloubky, kontrastu, plynulým pohybem a s detaily bez chybičky.

Zážitek ze sledování, to je Ambilight
Podpořte zážitky ze sledování televize s nejdokonalejší technologií Ambilight. Díky této technologii proudí mimořádně široká záře ze tří stran televizní obrazovky na okolní stěny. Barvy, živost a vzrušení spolu překračují hranice obrazovky a plní váš domov. Nechte se pohltit úchvatným a intenzivním zážitkem, který podpoří atmosféru vašeho domova.

Technologie Micro Dimming Premium pro neuvěřitelný kontrast
Technologie Micro Dimming Premium optimalizuje kontrast na vašem televizoru na základě světelných podmínek v okolním prostředí. Světelný snímač a speciální software analyzují obraz v 6 400 různých zónách, abyste si mohli vychutnat neuvěřitelný kontrast a kvalitu obrazu ve dne v noci.

Technologie Perfect Pixel Ultra HD
Objevte kvalitu obrazu Ultra HD díky technologii Perfect Pixel Ultra HD, která optimalizuje kvalitu obrazu a přináší vám plynulý, hladký obraz s neuvěřitelnými detaily a hloubkou. Nezáleží co právě na televizoru děláte, nebo co právě sledujete, protože ostřejší obraz v rozlišení 4K a jasnější odstíny bílé i černé si vychutnáte za všech okolností a pokaždé.

Funkce DTS Premium Suite
Funkce DTS Premium Suite je navržena tak, abyste zažili skutečně pohlcující prostorový zvuk, bohaté basy a křišťálově čisté dialogy, které jsou i při nejvyšší hlasitosti stále bez odchylek, ořezání nebo zkreslení. Díky této funkci a silnému procesoru tak zůstane jen absolutně čistý a původní zvuk.

Technologie Philips Double Ring pro bohaté a silné basy
Vychutnejte si prvotřídní zvuk se silnými a bohatými basy. Technologie Philips Double Ring umožňuje větší pohyb reproduktoru v subwooferech a větší pohyb rovná se větší odpich! Zažijete tak to, co byste od takto štíhlého televizoru určitě nečekali. Nechte se ohromit dokonalými basy a užijte si vaše oblíbené filmy v prvotřídní kvalitě – zvukové i obrazové.

Dokonalý a výkonný
Spouštějte aplikace nebo přehrávejte videa rychle, snadno a zábavně se systémem Android. V kombinaci systému Android s čtyřjádrovým procesorem Philips pak získáte výkon, který vám umožní navigovat, spouštět aplikace a přehrávat videa způsobem, který je mimořádně rychlý, intuitivní a zábavný zároveň.

Televizor, který funguje stejně skvěle jako vypadá
Jemné, sofistikované barvy a povrchová úprava zkombinovaná s autentickými kvalitními materiály, ano, to je skvělý televizor Philips, jehož design perfektně ladí s vaším interiérem a dokonale podpoří styl vašeho domova. Tento moderní design skvěle doplňují perfektně tvarované nohy stojanu s prvotřídním pískovaným povrchem.

Televizor Philips – víc než jen koukání na televizi
Váš chytrý televizor je nyní ještě chytřejší s obchodem Google Play a galerií Philips, které překračují možnosti televizního programu a přinášejí vám možnosti širokého výběru z filmů, televizních pořadů, hudby, aplikací nebo her. 16 GB rozšiřitelné paměti vám zajistí dostatek prostoru pro všechny vaše oblíbené programy a pro instalaci nových aplikací. Připravte se na zábavu, která oživí váš život.

Technické specifikace: 

  • Úhlopříčka displeje: 164 cm
  • Úhlopříčka displeje: 65"
  • Nativní rozlišení: 3840 x 2160 (4K UHD)
  • Technologie TV: Ambilight, LED, Smart (chytrá)
  • Frekvence: 100 Hz
  • Index kvality obrazu: 2 600

Multimediální funkce
WLAN (WiFi): Ano
Bluetooth: Ano
Operační systém: Google Android
Webový prohlížeč: Ano
DLNA: Ano
EPG: Ano
HbbTV (Červené tlačítko): Ano
Nahrávání na USB - PVR: Ano

Rozhraní
HDMI: Ano
Počet HDMI: 4
HDMI 2.0: Ano
Počet HDMI 2.0: 2
USB: Ano
RCA (Komponentní): Ano
Jack 3,5mm (sluchátka): Ano
LAN: Ano
CI: Ano

Tuner
Typ tuneru: DVB-S2, DVB-T2
Podpora H.265 (HEVC): Ano

Ostatní parametry
Energetická třída: A+
Doporučená vzdálenost sledování: 2,5 m