Kuchyňské váhy Počet produktů: 5

 • 799 Kč 390 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Nese drobné oděrky a stopy použití. Testováno! Nemusí obsahovat český manuál

  Záruka: 1 rok
  Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů
 • 1 350 Kč 590 Kč

  Guzzini kuchyňská váha má kompaktní tvar s různými měrných jednotky, což je maximální kapacita 5 kg. Má funkci tarování, automatické vypnutí, indikátor vybité baterie,  podsvícený LCD . Skutečný estetický a funkční klenot. Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném nebo náhradním obalu. Záruka 12 měsíců.

  Záruka: 1 rok
  RozbalenéRozbalené
 • 449 Kč 219 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném obalu. Záruka 12 měsíců. Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Manuál pouze v angličtině.

  Záruka: 1 rok
  RozbalenéRozbalené
 • 1 350 Kč 599 Kč

  Kuchyňská digitální váha Guzzini G-style, 1g-5kg Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Krátkodobě použité zboží, nese stopy použití. Technický stav 100%, testováno! Záruka 12 měsíců. v originálním obalu. Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

  Záruka: 1 rok
  Zánovní použitéZánovní použité
 • 590 Kč 319 Kč

  Kuchyňská váha Grundig KW 5040 Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném obalu. Záruka 12 měsíců.Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

  Záruka: 1 rok
  RozbalenéRozbalené
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek