Kuchyňské váhy Počet produktů: 5

 • 449 Kč 269 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném obalu. Záruka 12 měsíců. Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Manuál pouze v angličtině.

  Záruka: 1 rok
  RozbalenéRozbalené
 • 1 350 Kč 599 Kč

  Kuchyňská digitální váha Guzzini G-style, 1g-5kg Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Krátkodobě použité zboží, nese stopy použití. Technický stav 100%, testováno! Záruka 12 měsíců. v originálním obalu. Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

  Záruka: 1 rok
  Zánovní použitéZánovní použité
 • 590 Kč 399 Kč

  Kuchyňská váha Grundig KW 5040 Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném obalu. Záruka 12 měsíců.Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

  Záruka: 1 rok
  RozbalenéRozbalené
 • 1 350 Kč 749 Kč

  Guzzini kuchyňská váha má kompaktní tvar s různými měrných jednotky, což je maximální kapacita 5 kg. Má funkci tarování, automatické vypnutí, indikátor vybité baterie,  podsvícený LCD . Skutečný estetický a funkční klenot. Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném nebo náhradním obalu. Záruka 12 měsíců.

  Záruka: 1 rok
  RozbalenéRozbalené
 • 498 Kč 299 Kč

  Digitální kuchyňská váha s dotykovými tlačítky a velkým LCD displejem. Pro všechny, kteří sledují nutriční hodnoty svých pokrmů. Nutriční databáze pro téměř 1.000 základních potravin s funkcí TARE, rychlým spuštěním, automatickým vypnutím a možností uložení 98 záznamů!

  Záruka: 1 rok
  RozbalenéRozbalené
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek