O nás

Firma Support Group s. r. o. je nová dynamická a flexibilní firma specializující se na prodej rozbalené, repasované, nebo krátkodobě použité elektroniky.

Nejsme obyčejný E-SHOP!

Nefungujeme stejně jako většina e-shopů u nás, které nabízejí i přes 20 000 položek. Repasovník je specializovaný e-shop zaměřující se na prodej kvalitních a zároveň cenově dostupných produktů. Naše zboží prochází rukama odborníků z oblasti servisování tabletů, mobilních telefonů a další elektroniky. Veškeré námi nabízené zboží je pečlivě zkontrolováno, případně servisováno servisním střediskem NejElektronika a následně provedena výstupní kontrola před prodejem. Proto Vám zaručuje vysokou kvalitu a plnou funkčnost produktů.

Nabídku produktů neustále doplňujeme, pravidelně sledujeme konkurenci, a to jen proto, abychom Vám každý den mohli nabídnout nejatraktivnější ceny a zboží.

Na repasovnik.cz si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží, jako jsou Mobilní telefony, tablety, PC, TV, velká i malá bílá elektronika, auto příslušenství, zdravotnické a kosmetické pomůcky, vybavení pro bydlení i na zahradu, sport, samozřejmě nechybí kategorie pro děti a další elektro příslušenství kvalitních značek za bezkonkurenční ceny.

S Repasovníkem pomáháte ekologii!

Vrátili jsme zpět do užívání více než 7.000 elektronických zařízení, které by jinak skončily v odpadu a zatížily by ekologii planety! Naším cílem je minimalizace elektroodpadu a jeho zpracování pro další využití. Společně s námi se tak podílíte na udržování trvalého rozvoje Země.


Nechcete platit za obal? U nás nemusíte!

Zboží je často v poškozeném nebo neoriginálním obalu, avšak stále stejně kvalitní a funkční! Je neuvěřitelné, kolik díky tomu můžete ušetřit! Přesvědčte se v našem e-shopu.

 

Rychlý a spolehlivý servis
Servisní služby jen dotváří vysokou úroveň našich služeb, kterými se snažíme dosáhnout Vaší maximální spokojenosti.


Dále se zabýváme výkupem poškozeného zboží

Máte doma starý přístroj, který již nevyužíváte a je Vám líto jej vyhodit? Právě u nás můžete daný přístroj ještě zpeněžit!!!

Požadavky pro výkup zboží:
• minimální věk - 18 let
• pravdivé informace o nabízeném zboží, včetně jeho původu
• pokud možno, prosíme o dodání včetně jeho příslušenství (krabice, nabíječka, instalační média a podobně)
• po odzkoušení funkčnosti zboží vyplácíme peníze na účet
• vykupujeme hlavně použité, opotřebené nebo rozbité zařízení
• výkup a cena je podmíněna stářím a stavem daného zboží