Velké spotřebiče Počet produktů: 13

 • 7 790 Kč 4 220 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - VADA NA KRÁSE. Pouze kosmeticky poškozené, které nemá vliv na funkčnost. V originálním obalu. Testováno! Záruka 12 měsíců.Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Nemusí obsahovat český manuál.Drobné promáčkliny v horní části plechu (nemá vliv na funkčnost).

  Záruka: 1 rok
  Vada na kráseVada na kráse
 • 17 790 Kč 9 530 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - VADA NA KRÁSE. Pouze kosmeticky poškozené, které nemá vliv na funkčnost. V originálním obalu. Testováno! Záruka 12 měsíců.Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Nemusí obsahovat český manuál.Pokřivené plechy na sací mřížce (nemá vliv na funkčnost).

  Záruka: 1 rok
  Vada na kráseVada na kráse
 • 7 790 Kč 4 220 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - VADA NA KRÁSE. Pouze kosmeticky poškozené, které nemá vliv na funkčnost. V originálním obalu. Testováno! Záruka 12 měsíců.Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Nemusí obsahovat český manuál.Deformace vrchní části plechu, mírně ťuklý levý horní a dolní roh...

  Záruka: 1 rok
  Vada na kráseVada na kráse
 • 2 790 Kč 1 690 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze rozbalené v náhradním obalu. Testováno. Záruka 12 měsíců.Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Nemusí obsahovat český manuál.

  Záruka: 2 roky
  NovéNové
 • 3 390 Kč 1 790 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - VADA NA KRÁSE. Pouze kosmeticky poškozené, které nemá vliv na funkčnost. V originálním obalu. Testováno! Záruka 12 měsíců.Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Nemusí obsahovat český manuál.Nepatrná promáčklina ve vrchní části (nemá vliv na funkčnost).

  Záruka: 1 rok
  Vada na kráseVada na kráse
 • 2 990 Kč 1 610 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - VADA NA KRÁSE. Pouze kosmeticky poškozené, které nemá vliv na funkčnost. V originálním obalu. Testováno! Záruka 12 měsíců.Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Nemusí obsahovat český manuál. Odlomené nožky (nemá vliv na funkčnost).

  Záruka: 1 rok
  Vada na kráseVada na kráse
 • 3 090 Kč 1 690 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ ROZBALENÉ S DROBNOU VADOU. Nové zboží. Testováno! V originálním obalu. Záruka 12 měsíců.Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Nemusí obsahovat český manuál.Špatně zobrazující displej (nemá vliv na funkčnost).

  Záruka: 1 rok
  Nové rozbalené a drobná vadaNové rozbalené a drobná vada
 • 3 390 Kč 1 990 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ. Nové zboží zabalené v originálním nebo náhradním obalu. Záruka 24 měsíců. Nemusí obsahovat český manuál.

  Záruka: 2 roky
  NovéNové
 • 9 290 Kč 5 590 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ. Nové zboží zabalené v originálním nebo náhradním obalu. Záruka 24 měsíců. Nemusí obsahovat český manuál.

  Záruka: 2 roky
  NovéNové
  Vyprodáno
 • 890 Kč 490 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném obalu. Záruka 12 měsíců. Nemusí obsahovat český manuál.

  Záruka: 1 rok
  RozbalenéRozbalené
 • 4 590 Kč 2 790 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ. Nové zboží zabalené v originálním nebo náhradním obalu. Záruka 24 měsíců. Obsahuje český manuál.

  Záruka: 2 roky
  NovéNové
 • 21 490 Kč 10 490 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - SERVISOVANÉ. Zboží po odborném servisním zásahu, může nést drobné oděrky. Technický stav 100%, testováno odborným servisem! Záruka 12 měsíců.Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Důlky na dveřích a bocích.

  Záruka: 1 rok
  ServisovanéServisované
 • 1 336 Kč 599 Kč

  Ochranný kryt pro 60 cm elektrické varné desky pro bezpečnou instalaci.

  Záruka: 1 rok
  Zánovní použitéZánovní použité
Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek