Velké spotřebiče Počet produktů: 8

 • 18 990 Kč 14 990 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ ROZBALENÉ S DROBNOU VADOU. Nové zboží, pouze v rozbaleném náhradním obalu. Záruka 12 měsíců.Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu". Nese oděrky na pravé boční straně v dolní části. Lehce promáčklé vrchní dveře u spodního pantu.Nemusí obsahovat český manuál.

  Záruka: 1 rok
  Nové rozbalené a drobná vadaNové rozbalené a drobná vada
 • 2 999 Kč 1 690 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Krátkodobě použité zboží, nese stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Prasklé horní víko.Nemusí obsahovat český manuál.

  Záruka: 1 rok
  Zánovní použitéZánovní použité
 • 17 990 Kč 10 990 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav.  Může nést drobné oděrky a stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu. Nemusí obsahovat český manuál.

  Záruka: 1 rok
  Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů
 • 17 790 Kč 9 530 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - VADA NA KRÁSE. Pouze kosmeticky poškozené, které nemá vliv na funkčnost.  V originálním obalu. Testováno! Záruka 12 měsíců. Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Nemusí obsahovat český manuál.Pokřivené plechy na sací mřížce (nemá vliv na funkčnost).

  Záruka: 1 rok
  Vada na kráseVada na kráse
 • 8 990 Kč 5 990 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Krátkodobě použité zboží, může nést stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním nebo náhradním obalu. Nese drobné oděrky a promáčknutí plechu. Nepatrně ulomený roh ve spodní pravé části pod ovládacím panelem (nemá vliv na funkčnost).Nemusí obsahovat český  manuál.

  Záruka: 1 rok
  Zánovní použitéZánovní použité
 • 4 899 Kč 2 490 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Krátkodobě použité zboží, nese stopy použit. Testováno! Záruka 12 měsíců. v originální obalu. Nemusí obsahovat český manuál.

  Záruka: 1 rok
  Zánovní použitéZánovní použité
 • 2 258 Kč 1 390 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky a stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu. Nemusí obsahovat český manuál.

  Záruka: 1 rok
  Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů
 • 1 336 Kč 599 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Krátkodobě použité zboží, nese stopy použití.. Technický stav 100%, testováno! V rozbaleném originálním nebo náhradním obalu. Záruka 12 měsíců.

  Záruka: 1 rok
  Zánovní použitéZánovní použité
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek