Repasovnik.cz - jen tento týden: vyšší slevy až 65 % na kategorii PRO MIMINKA A DĚTI!

close
  • -1 500 Kč

Žehlička na vlasy Golden Curl GL829, černá

1 rok Předváděcí z výstav a veletrhů Předváděcí z výstav a veletrhů

AL-5534

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním poškozeném obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky na žehlící ploše.
Nemusí obsahovat český návod k obsluze.

1 490 Kč
S DPH
2 990 Kč Sleva 50%
Počet
Poslední kus skladem

Žehlička na vlasy Golden Curl GL829, černá

Žehlička na vlasy s turmalínovými keramickými deskami nabízí flexibilní styling s možností nastavení teploty až do 230 °C. Tento nástroj je ideální pro úpravu všech typů vlasů, ať už jde o krátké, dlouhé, tenké, nebo husté vlasy. Díky velkému stolu je možné ji využít nejen jako žehličku, ale také jako kulmu pro dosažení extra objemu.

Jedná se o profesionální 2 v 1 žehličku na vlasy, která je vhodná jak pro domácí, tak pro salonní použití. K žehličce jsou přiloženy 2 krokosvorky pro snadnější manipulaci s vlasy a dlouhý otočný kabel, který zvyšuje pohodlí při používání.

Turmalínové keramické desky této žehličky jsou vysoce kvalitní a zaručují rovnoměrné rozložení tepla, což minimalizuje poškození vlasů a zajišťuje hladký a lesklý vzhled. Dvounapěťová funkce umožňuje použití žehliček iv zahraničí, což je ideální společníkem na cestu.

Žehlička na vlasy je také vybavena iontovými technologiemi, která zvyšuje lesk a snižuje krepování vlasů. Tento multifunkční nástroj je vhodný pro muže i ženy a je ideální pro různé stylingové potřeby, ať už se jedná o vyhlazení nebo vytvoření kadeří.

Technické specifikace:

  • Značka: Golden Curl
  • Model: GL829
  • Materiál: turmalín
  • Rozměry: 31 x 3 cm
  • Max. nastavení teploty: 230 °C
  • Hmotnost: 400 g
Golden Curl
AL-5534
1 ks

Parametry

Záruka
12 měsíců
Showroomproduct

Doporučené produkty z kategorie: